با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


آغاز به کاربیست و پنجمین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته‌بندی

زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۲۲ آذر ۱۳۹۷

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از امروز تا ۲۵ آذرماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران شروع به کار کرد.

 

به گزارش معیشت، در این نمایشگاه که با حضور مقامات وزرای صنعت، معدن و تجارت و­ فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتاق اصناف ایران و روسای اتحادیه ها و انجمن های مرتبط آغاز به کار کرد؛ بیش از ۴۴۵ شرکت کننده داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ۱۲ کشور خارجی حضور دارند و جدیدترین تولیدات و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار دادند.

 

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته که یکی از بزرگترین رویداد نمایشگاهی حوزه صنعت چاپ در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود، امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران گشایش یافت و ده‌ها شرکت داخلی و خارجی جدیدترین تولیدات و خدمات خودشان را در معرض دید علاقمندان قرار دادند.

 

مراسم گشایش این نمایشگاه امروز با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتاق اصناف ایران و روسای اتحادیه‌ها و انجمن‌های مرتبط برگزار شد.

 

گفتنی است؛ بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از امروز تا ۲۵ آذرماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 

پایان پیام/نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان