با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


استارتاپ های مادرانه

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۲۶ مهر ۱۳۹۶

امروزه همه چيز ديجيتالي شده است، خريد محصولات، خريد خدمات و… بنابراين مشاوره و دريافت اطلاعات کامل در همه زمينه‌ها امر بديهي در دنياي امروزي است. بارداري و مشاوره در اين زمينه تا مشاوره براي خريد لباس و غذاي کودک تا …

سايت‌هاي بسياري وجود دارند که در اين زمينه مطرح هستند و به نوعي پايگاه اطلاعاتي مادران جوان براي مشاوره و آگاهي از دنياي مادرانه مي‌باشند. امروز در اين نوشتار برخي از بزرگترين استارتاپ‌هايي که رنگ‌وبوي نوزاد و مادر دارند معرفي مي‌شود.

 

ني‌ني سايت

يکي از معتبرترين سايت‌هاي مرتبط با نوزاد از مشاوره‌هاي پيش و پس از بارداري تا انواع نيازهاي کودک مي‌باشد. به گزارش دريک آنلاين اين سايت توسط مؤسسه تحقيق و توسعه پژوهشگران سلامت ايجاد شده است تا بتواند اطلاعات مورد نياز خانواده‌ها را در دوره زماني پيش از بارداري تا وقتي که کودک به سن پنج سالگي مي‌رسد، به زبان فارسي و با کاربري آسان فراهم نمايد. به گزارش دريک آنلاين  در حال حاضر قسمت عمده اين سايت را مقالات علمي و آموزشي در زمينه‌هاي مختلف تشکيل مي‌دهد که از منابع گوناگون جمع‌آوري و تدوين شده و توسط شوراي سردبيري که متشکل از متخصصين در رشته‌هاي مختلف است، بازبيني و نهايي مي‌شوند. به گزارش دريک، همچنين بخشي براي پرسش و پاسخ در نظر گرفته شده که در آن سؤالات کاربران توسط متخصص مربوطه پاسخ داده مي‌شود.

www.ninisite.com

 

ني‌ني سرچ

ني‌ني سـرچ نام پروژه‌اي آموزشي درباره‌ي بارداري و مسائل مرتبط با امر بچه‌دار شدن است که از زمستان سال ۱۳۹۲ آغاز به کار کرده است. به گزارش دريک آنلاين رسالت ني ني سـرچ، افزايش سلامت عمومي مادران باردار فارسي زبان و نوزادان آنهاست. به‌منظور تحقق اين مهم، هدف آن جستجوي يافته‌هاي پزشکي و بهداشتي دوران بارداري، و اطلاع‌رساني آنها به زباني ساده و قابل فهم براي عموم زنان کشور است.

www.ninisearch.com

 

ني‌ني‌بان

ني‌ني‌بان در آذر ۱۳۹۲ با هدف آگاهي بخشي به والدين در مسير بچه‌دار شدن و بعد از آن، راهنمايي در راه فرزندپروري متولد شد. به گزارش دريک آنلاين «ني‌ني‌بان» سعي مي‌کند نيازهاي اطلاعاتي و فرهنگي خانواده‌ها را به کمک مخاطبانش درک کند و بعد، براي توليد و ارائه محتواي درخور شأن مخاطبان، همه تلاش

خود را به انجام برساند.

www.niniban.com

 

ني‌ني‌کده

ني‌ني‌کده عنوان سايتي است که مي‌کوشد اطلاعات جامعي را از دروان پيش از بارداري تا دبستان کودکان در اختيار مادران جوان قرار دهد. به گفته دريک آنلاين اطلاعاتي در مورد طراحي اتاق‌هاي کودک تا جشن تولدهاي کودکانه نيز در اين سايت قرار دارد.

www.ninikadeh.ir

 

ني‌ني لازم

فروشگاه اينترنتي ني‌ني لازم را گروهي راه‌اندازي نموده‌اند که تجربه‌اي بيش از ۳۰سال در زمينه لوازم سيسموني و ساير اقلام نوزاد دارند. به گزارش دريک آنلاين براي اطمينان مشتريان گرامي تمامي اجناس فروشگاه اينترنتي ”ني‌ني لازم” فقط با برندهاي معروف در زمينه نوزاد تدارک ديده شده است. اين وب‌سايت يکي از بهترين فروشگاه‌هاي مختص کودکان است.

www. ninilazem.com

 

 

ماهنامه معیشت، شماره ۱۴، آبان ۹۴

 نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان