با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


قوانین طلایی برای ثروتمند شدن

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۰۳ دی ۱۳۹۳
قوانین طلایی برای ثروتمند شدن - ماهنامه معیشت

قوانين طلايي وجود دارد كه به شما ثابت مي‌كند ثروتمند شدن حق شماست و هيچ كس نمي‌تواند اين حق را از شما بگيرد. فقط کافی است آنها را بشناسید و باور کنید، پس از اجرای باورهایتان می‌توانید از ثروتی که کسب کرده‌اید لذت ببرید.

هر وقت، هر كجا، هر كس از شما سوال كرد “ثروت بهتر است يا ….” شما بدون هيچ نوع خجالت، رودربايستي و درگيري دروني براي حفظ وجهه خودتان، سريع بگوييد ثروت. اجازه بدهيد حق آن گونه كه وجود دارد در مورد شما اجرا شود و با كلامتان مانع آن نشويد.

پول را بخواهيد

اين را به عنوان يك قانون براي خود تكرار كنيد. بدون لحظه‌اي شك باور داشته باشيد كه ثروت حق شماست و هيچ عامل دروني و بيروني نمي‌تواند مانع از كسب ثروت براي شما بشود. مگر آن كه خودتان در اين خواستن سست شويد و يا احساس كنيد الان زمان مناسبي براي كسب ثروت نيست، موقعيت خانوادگي شما آن گونه نيست كه شما فردي ثروتمند باشيد يا فقط افرادي كه داراي پدر و نسب ثروتمندي هستند در طالع‌شان ثبت شده كه متمول باشند و دست به هر چه بزنند برايشان پول بيشتري بياورد، اين گونه نيست. باور توانمندي در كسب ثروت اولين قانوني است كه بايد بپذيريد و هيچ گاه آن را كنار نگذاريد. مطمئن باشيد در هر لحظه‌اي كه به اين باور شك كنيد و يا خود را شايسته كسب ثروت و پول ندانيد، از همان لحظه فرشته ثروت و پول از شانه‌هاي چپ و راست شما پر مي‌كشد و مي‌رود و ديگر راه بازگشت نداريد. فكر مي‌كنيد افراد فقير چطور فقر از خانه‌شان بيرون نمي‌رود و نسل به نسل آن را به يكديگر منتقل مي‌كنند. آنها باور دارند كه سهمي از ثروت دنيا ندارند و بايد اين گونه زندگي كنند چون تقدير روي پيشاني‌شان نوشته:” به اين فرد از مال دنيا چيزي نمي‌رسد”….

 

دی ۹۳نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان