با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


معیشت در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۰۲ آذر ۱۳۹۴

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، شنبه ١٦ آبان با حضور بیش از ٧٠٠رسانه کشور در مصلی تهران با شعار «نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه» گشایش یافت و تا روز پایانی ۲۲ آبان بسیاری از مردم ، مقام های کشوری و لشگری و کارشناسان و صاحبنظران عرصه رسانه از این نمایشگاه دیدن کردند.

شرکت کنندگان در قالب ٦٠٠ غرفه در ٩ گروه «عمومی و خانواده»، «دین و اندیشه»، «فرهنگی هنری»، «سیاسی اقتصادی»، «آموزشی تخصصی»، «محلی و منطقه ای»، «موسسات مطبوعاتی»، «روزنامه ها» و «خبرگزاری ها» حضور داشتند.
معیشت نیز مانند سال گذشته در این نمایشگاه حضور یافت و در غرفه ۴۷ گروه عمومی و خانواده، میزبان بازدیدکنندگان گرامی بود.
طرح های تخفیف ویژه نمایشگاه مطبوعات، تا پایان آذر ماه معتبر بوده و خوانندگان محترم می توانند از آنها بهره مند گردند.

این نمایشگاه، صبح یکشنبه با حضور رییس جمهوری به طور رسمی افتتاح و آغاز بکار کرد.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به محل نمایشگاه مطبوعات در محل مصلای بزرگ تهران، از غرفه های چندین خبرگزاری و روزنامه های کشور و همچنین از غرفه موزه مطبوعات و غرفه چهره ها و تجربه های روزنامه نگاری ایران، بازدید کرد.

علی جنتی پس از بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با حضور در نشست خبری با اصحاب رسانه به سوالات آنها پاسخ گفت.
جنتی درباره بیمه هنرمندان و خبرنگاران گفت: در بودجه کل کشور رقم قابل توجهی برای پرداخت بدهی ها به تأمین اجتماعی در نظر گرفته شده و هم اکنون پالایش هنرمندان برای بیمه شدنشان انجام شده اما به دلیل بدهی های زیاد هنوز نتوانستیم افراد جدیدی را بیمه کنیم.
وزیر ارشاد در مورد نیاز کشور به واردات کاغذ گفت: ما ۵ برابر نیازمان باید خارج از کشور کاغذ وارد کنیم و هم اکنون یک پنجم نیازمان را در داخل تولید می‌کنیم اما رایزنی کردیم تا تعرفه واردات آن افزایش پیدا نکند.

دکتر محمد نهاوندیان با حضور در غرفه «چهره‌ها و تجربه‌های روزنامه‌نگاری ایران» در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از ایده راه‌اندازی این غرفه تشکر کرد. رئیس دفتر رئیس‌جمهور ضمن قدردانی از ایده راه‌اندازی غرفه چهره‌ها و تجربه‌های روزنامه‌نگاری ایران گفت…

معیشت / آذر ۹۴نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان