با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


همه چیز درباره درهای ضد سرقت (مراقب دارایی هایتان باشید!)

زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۰۲ آذر ۱۳۹۳
همه چیز درباره درهای ضد سرقت-ماهنامه معیشت

در ضدسرقت دري است که باعث شود سارقان نتوانند به هر شیوه‌ای از طريق دستکاري يا تخريب قفل به داخل نفوذ کنند. بنابراین در ضدسرقت باید از استانداردهاي مقاومت در برابر برش، فشار بر سطح و گوشه‌هاي در برخوردار باشد اما باید توجه شود که می‌خواهید در را برای چه جایی بخرید. در ضدسرقت باید متناسب با محل موردنظر و با ويژگي‌هاي متفاوت انتخاب شود.

براي مثال در آپارتمان‌هايي که امکان ايجاد سروصدا توسط سارقان برای تخريب وجود ندارد، مي‌توان از درهاي ساده فلزي که از دو لايه ورق سخت به ضخامت يک ميليمتر در دو طرف و يک لايه عايق صدا و دما به عنوان لايه مياني ساخته شده، استفاده کرد اما در مواردي که امکان و فرصت ايجاد سروصدا به‌منظور تخريب وجود داشته باشد، دری با این ویژگی‌ها اصلا مناسب نیست و باید از درهاي ضدسرقتی با ويژگي‌هاي خاص استفاده شود تا امکان نفوذ پس از برش و تخريب لايه‌هاي سطحي در به داخل ساختمان غيرممکن شود.

باید بدانید که بهترین و مرغوب‌ترین درهای ضدسرقت هم نمی‌توانند صددرصد تضمین کنند که خانه یا دفتر کار شما از دسترس سارقان در امان باشد اما بهترین در ضدسرقت، دری است که براساس استانداردهای جهانی ساخته شود و مرغوب‌ترین قفل ضدسرقت روی آن نصب شود که در این صورت می‌توان آن را ایمن‌تر از در معمولی دانست….برچسب‌ها : , , ,

نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان