با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


ورزش بیرون از خانه یا داخل خانه

زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۱۰ شهریور ۱۳۹۴

۱٫ فصل تابستان همواره برای خانواده ها اوقات فراغت بیشتری به همراه دارد، شاید سفر کردن و ورزش از اصلی ترین برنامه هایی باشد که خانواده ها در این فصل به برنامه های خود می افزایند. باشگاه های ورزشی و مجموعه های گوناگونی این روزها پذیرای خانواده ها و جوانان هستند. از طرفی طی سالهای گذشته بازار دستگاه های ورزشیِ خانگی راه خود را به خانه ها باز نموده اند، عده ای بر این باورند که ورزش های خانگی به صرفه تر از موقعیت های ورزشی در باشگاه های ورزشیِ موجود در سطح شهر است.
به همین روی نگاهی کوتاه به هزینه های باشگاه های عمــومی ورزشـــی می اندازیــــم و پــــس از آن به ســـراغ دستگاه های خانگی می رویم.

۲٫ تقریبا در ۲۲ منطقه شهر تهران به طور متوسط در هر منطقه سه الی چهار باشگاه ورزشی وجود دارد. با وجود رواج خرید و فروش دستگاه های ورزشی خانگی همچنان برخی ورزش ها نیازمند مکان استاندارد ورزشی هستند از بین تمام باشگاه های ورزشی برای یافتن حدود قیمتی و میزان هزینــه ای که می بایست برای استفاده از این موقعیت های ورزشی پرداخت به سراغ سه مجموعه ورزشی تفریحی که این روزها از بابت کیفیت اسمشان آشناتر است رفتیم. در ابتدا به سراغ مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب واقع در تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای اتوبان نیایش. مهمترین نکته درباره این مجموعه لزوم عضو بودن در آن می باشد. هزینه عضویت سالانه در این مجموعه ۳۴۰هزار تومان است که البته…نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان