با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


چگونه وب سایتی بسازید که به تجارت شما کمک کند

زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۲۷ مرداد ۱۳۹۴

در جهان امروز بسیاری از مشتریان به شرکت‌هایی که حضور قدرتمند در اینترنت و فضاهای مجازی ندارند اعتماد نمی‌کنند. این امر به این جهت است که در فضای تجاری معاصر بخشی از هویت و برند هر مجموعه کسب و کار به چگونگی معرفی آن در فضای مجازی مرتبط است. به علاوه بسیاری از مشتریان بالقوه از همین طریق با خدمات یا محصولات ارائه شده توسط شرکت‌ها آشنا می‌شوند,با این حال مطابق گزارشات، ۴۵ درصد از کسب و کارهای کوچک در بریتانیا و ایالات متحده وب‌سایت ندارند و نداشتن وب‌سایت به تجارت صاحبان آنها زیان می‌رساند. چراکه بر اساس همین پژوهش‌ها ۵۶ درصد از مردم به چنین شرکت‌های اعتماد نداشته و حاضر به خرید محصولات یا خدمات آنها نیستند. از این رو اگر به دنبال افزایش حوزه کسب و کار و گسترش تعداد مشتریان خود هستید، باید طراحی و راه‌اندازی وب‌سایتی موثر را دستور کار قرار دهید.

البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که بسیاری از وب‌سایت‌هایی که توسط صاحبان کسب و کارهای کوچک راه‌اندازی شده‌اند، فاقـــــد حداقـــــل‌های حـــــــرفــــه‌ای لازم بــــرای تأمین نیازهــــای اطلاعاتی مشتریان هستند و با جذابیت اندک خود قادر به تحقق اهداف گردانندگان نیستند. توصیه‌های زیر می‌تواند به شما در طراحی وب‌سایتی کارآمد کمک کند و موفقیت کاری بیشتری را برایتان به ارمغان آورد:

۱٫ خوشآمدگویی به مشتریان

این بخش از جمله مواردی که در بسیاری وب‌سایت‌های مورد بی‌توجهی قرار گرفته است. صفحه اصلی شما باید توانایی جذب سریع توجه مخاطب را داشته باشد. به همین دلیل، ایجاد نوعی فرآیند خوش‌آمدگویی به مانند هر رابطه دیگری در اینجا نیز ضروری است. نبود چنین بخشی در وب‌سایت شما به مانند آن است که در یک ملاقات کاری بدون سلام و تعارفات اولیه، ناگهان …

 

 

 برچسب‌ها : , ,

نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان