با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


۱۶ روش بـــراي به دسـت آوردن پــول نقد بيشـــتر

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۰۹ آبان ۱۳۹۴

در زندگي هر فرد زمان هايي پيش مي آيد که براي بازپرداخت بدهي ها و صورتحساب هاي خود، پوشش دادن به هزينه هاي پيش بيني نشده، افزايش پس انداز و تأمين مالي و نيز موارد مهم ديگر به پول نقد بيشتري نياز است. در چنين مواقعي، مي توانيد در کنار درآمدهاي ماهانه خود از روش هاي کاملاً قانونی و مفيد زير براي به دست آوردن مقاديري از پول نقد استفاده کنيد. برخي از اين روش ها براي به دست آوردن پول نقد به صورت سريع مناسب هستند و برخي ديگر قابليت تبديل به درآمدي ثابت براي شما را دارند:

۱٫ انجام کار اضافي و وظايف کوچک
در حال حاضر مراکز و سايت هاي اينترنتي گوناگوني وجود دارند که در آنها مي توانيد توانايي هاي خود مانند نوشتن مقالات و يا ترجمه را براي فروش به ديگران عرضه کنيد. اينگونه پروژه ها به صورت آنلاين ارائه شده و پس از پايان کار و تحويل آن به مشتري، مبلغ دستمزد توافق شده به شما پرداخت خواهد شد.

۲٫ رانندگي
اين روش در کشور ما گزينه آشنايي است. بسياري از افراد در زمان هاي بيکاري خود به آژانس هاي خدمات حمل ونقل رفته و يا با دور زدن در شهرها و جابجايي مسافر، پول به دست مي آورند. اگر قصد انجام اين کار را داريد، بهترين روش، عضويت در آژانس ها و سرويس هاي ويژه اينگونه خدمات است. به علاوه حتماً به موارد ايمني توجه نمايد تا خودرو و سرنشينان آن در امنيت کامل به محل هاي مورد نظر برسند.

۳٫ فروش لوازم الکترونيکي بلااستفاده
در اغلب خانهها گوشيهاي موبايل، تلويزيونهاي قديمي و دستگاههاي رايانهاي وجود دارند که هيچ استفادهاي از آنها نميشود. ميتوانيد اين دستگاهها را از طريق مراکز فروش اقلام دسته دوم و يا سايتهايي که به اين منظور راهاندازي شدهاند به فروش برسانيد و مقادير قابل توجهي پول به دست آوريد.

۴٫ مهارت هاي خود را به ديگران بياموزيد
اگر در زمينه موسيقي، زبان هاي خارجي، رانندگي و موارد مشابه مهارت خاصي داريد، مي توانيد اين توانايي خود را در ازاي مبالغ مناسبي به ديگران آموزش دهيد. اينگونه آموزش ها مي تواند آموزش در منزل و يا عضويت در آموزشگاه هاي خاص را شامل شود و به طور کلي تجارت پر سودي است. در صورت موفقيت در اين مسير، حتي مي توانيد به عنوان يک شغل مناسب نيز به اين کار نگاه کنيد.

۵٫ راهنمايـي تورها را بر عهده بگيريد
اگر در منطقه اي جذاب زندگي مي کنيد و توانايي هدايت بازديدکنندگان را در خود مي بينيد، مي توانيد براي درآمد بيشتر به عنوان راهنماي تورهاي گردشگري مشغول به کار شويد. براي اين کار…

معیشت/آبان ۹۴نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان