با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


چرا باید ویژه نامه نوروزی معیشت را بخوانیم؟!

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
ویژه نامه نوروزی معیشت

روزهای آخر سال روز های هیجان انگیزی است . از طرفی همه در تکاپوی خرید و تامین مایحتاج خود هستند و در سمت دیگر بخصوص سرپرستان خانوار به مدیرت هزینه های خود فکر می کنند.

ما در آخرین شماره ی معیشت در سال ۹۷ سعی کردیم شما را در این راه یاری کنیم و به صورت خودمانی تر هوای جیب شما را داشته باشیم.

چهل و هشتمین شماره معیشت در بخش اول خود راهکار هایی به شما ارائه میدهد تا در این ایام تصمیم گیری های درستی از نظر اقتصادی بگیرید و این روزها را بدون استرس سپری کنید.

سعی کردیم در این نوشته شما را با قسمت های جذاب و مهم نشریه آشنا کنیم.

در ادامه بخش داستان جلد به تیتر جالب ” چگونه پول خود را هدر دهیم؟! ” بر میخوریم ، که پیشنهاد میکنیم حتما اون رو با حوصله بخوانید.

همکارانم در تحریریه معیشت در بخش دوم نگاهی مختصر به یکی از قانون های مهم سال ۹۷ یعنی قانون صدور چک داشتند و نکاتی کاربردی را در این باره توضیح داده اند.

اگر در گوشه ی ذهنتان فکر می کنید که باید در سال جدید تصمیمات مهم و برنامه ریزی مالی دقیقی داشته باشید صفحه ۳۴ تا ۳۷ نشریه را با دقت مطالعه کنید .

تربیت اقتصادی بخش سوم معیشت نام دارد که تربیت فرزندان و نکات آموزشی بدرد بخور و مهمی را با شما در میان میگذارد که والدین لازم است از آن آگاه باشند.

بخش کسب و کار بدرد کسانی میخورد که قصد این را دارند تا از ایده و کارشان درآمد زایی کنند . اگر بدنبال این هستید تا کارفرمای خودتان باشید و برای خود کسب و کاری راه اندازی کنید، با از دست دادن این قسمت فرصت خوبی را از دست خواهید داد.

تا اینجا بیش از نیمی از مجله را پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم نکات بدرد بخور و جالبی را با شما در میان بگذاریم. اگر احیانا در اداره یا محل کار خود با رئیس و کارفرمایتان چالش هایی دارید، صفحه ۷۸ بخش برنامه ریزی شغلی میتواند شما را برای برطرف کردن این موضوع کمک کند.

حتما شما هم بادیدن تالار شیشه ای بورس در اخبار یا جاهای مختلف، در دلتان حسرتی خوردید که کاش  میتوانستید در بورس سرمایه گذاری کنید یا حداقل از آن سردربیارید.  در قسمت ششم نشریه معیشت میتوانید تا حدودی این چالش را حل کنید .

بدون شک اگر بخواهیم به یکی از اخبار و سرتیترهای روزنامه ها در  سال ۹۷ اشاره کنیم باید از بیت کوین نام ببریم، مفهوم و نوع جدیدی از پول که امسال سر و صدای زیادی هم به راه انداخت. حال اگر شما هم علاقه مند به سرمایه گذاری در بیت کوین هستید، پیشنهاد میکنم مطلب ما رو در این شماره از نشریه دنبال کنید.

اما بی تردید بسیاری از مردم ایام عید نوروز را برای مسافرت انتخاب می کنند، سفر نوروزی بکر و کم هزینه برای هموطنانی که هرسال بر شمار سفرهای نوروزیشان افزوده می شود، دغدغه این روزهای پایانی آخر سال است .

همکارانم در بخش گردشگری سعی کردند تا به طرح نکاتی درباره ی مسافرت های نوروزی و انتخاب تور های ارزان قیمت بپردازند که حتما برای شما جالب توجه خواهد بود.

برای تهیه مجله ، میتوانید با شماره دفتر ماهنامه معیشت تماس بگیرید . یا در شبکه های اجتماعی به ما پیام بدهید.

۰۲۱۸۸۹۳۸۶۹۸

 

 

 

 

 

 

 

 

 نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان