با عضویت در خبرنامه از 10 درصد تخفیف در خرید مجله معیشت بهره مند شوید


کتاب شانس [کتاب]

زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ انتشار مطلب : ۱۸ آذر ۱۳۹۳
کتاب شانس -ماهنامه معیشت

هزینه: ۴۸۰۰ تومان

آیا بدشانس یا خوش‌شانس بودن آدم‌ها به سرنوشت آن‌ها مربوط می‌شود؟ آن جمله‌ای که می‌گوید شانس تنها یکبار در خانه آدم را می‌زند صحت دارد؟

هیثر سامرز و آنا واتسون تلاش ارند تا در این کتاب خط بطلانی روی این تصورات بکشند. آن‌ها به خواننده می‌گویند لازم نیست در انتظار بمانید تا شانس در خانه شمارا بزند خوش‌شانسی را می‌شود خلق کرد و این هم راه مخصوص به خود را دارد،‌ راهی که این کتاب پیش چشمان شما باز می‌کند.

در این کتاب آمده است افراد خوش‌شانس چگونه کارها را انجام می‌دهند؟ آن‌ها چه کار می‌کند که موفق هستند؟ چه احساسی دارید اگر فکر کنید که آینده در دست‌های خودتان است و می‌توانید روی آن‌چه برایتان رخ می‌دهد، تأثیر بگذارید، چه احساسی خواهید داشت اگر بتواند به جایی که می‌خواهید برسید؟

راه‌ها و انتخاب‌های زیادی پیش‌رو دارید شاید ناخواسته انتخاب‌هایتان را محدود کرده‌اید و حالا وقت آن رسیده که به زندگی با دیدی گسترده‌تر نگاه کنید.

در این کتاب در نخستین گام، پرسش‌نامه شانس را پیش‌روی مخاطب قرار می‌دهند و از او می‌خواهند تا با پاسخ به این پرسش‌ها، هفت شاخص شانس را در خود ارزیابی کنند. این هفت شاخص عبارتند از توانایی کنترل، توانایی‌ چسبیدن، توانایی ریسک کردن،‌ توانایی حس کردن، توانایی معاشرت، توانایی درک و توانایی شناخت خود، سپس درباره هر یک از این شاخص‌ها توضیحاتی ارائه می‌شود و در پایان معرفی هر شاخص در بخشی با عنوان «ایده‌های درخشان» به معرفی ابزارها، تکنیک‌ها و توصیه‌هایی پرداخته می‌شود که مخاطبان با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانند میزان شانس خود را در موفقیت افزایش دهند.



نظرات

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان